kobieco

No i po co to wszystko?

Cześć, mam na imię Ania i za chwilę będę trzydziestolatką.

„WolęPisać.pl” powstaje z potrzeby chwili, w której się znalazłam. 7 i pół miesiąca temu urodziłam córkę. Dzień powrotu do pracy na etacie zbliża się jednak nieuchronnie, a ja zamiast ekscytacji na myśl o kontynuowaniu mojej ścieżki zawodowego, czuję gulę w gardle, przyśpieszone tętno i łzy w oczach. Muszę więc czymś sobie odwrócić uwagę. Uznałam, że pisanie – które swoją drogą często wolę od mówienia – będzie dobrym pomysłem. Szuflada już się prawie nie domyka, zatem pisanie bloga będzie prawdopodobnie jeszcze lepszym rozwiązaniem.

Pewnie już nie jeden raz zdarzyło Wam się oglądać w telewizji uradowanych młodych, debiutujących wokalistów, mówiących z wypiekami na twarzy, że śpiewnie było ich marzeniem od zawsze, że chcą po prostu śpiewać i już. Chyba czuję się jak oni.

Dajcie mi piosenkę, to ją zaśpiewam.

Dajcie mi temat, to coś Wam napiszę.

giphy

No praaawie. Na razie sama mam mnóstwo myśli, spostrzeżeń i wniosków, z którymi chciałabym się podzielić ze światem. Póki co wadą treści, które tu znajdziecie, będzie ich różnorodność. Ale za ich zaletą będzie zróżnicowanie.

No co? Po prostu nie chcę wracać do tej pracy na etacie…Wolę pisać.

Źrodło: http://giphy.com